Obchodní podmínky  
Podmínky Ochrana osobních údajů Reklamace
 
 
 1. Veškeré objednávky podané prostřednictvím objednacího formuláře na stránkách www.koalababy.cz nebo po telefonu jsou závazné. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů a náležitostí. Prodávající může odstoupit od smlouvy v případě nečekané nedostupnosti zboží.
 2. Ceny zboží a služeb jsou koncové, nejsme plátci DPH.
 3. Způsob platby
  Platbu je možné provést převodem na účet nebo na dobírku. V případě platby na dobírku zboží zaplatíte přepravci při dodání, přímo na Vámi určené adrese. Zvolíte-li platbu převodem na účet, obdržíte při potvrzení objednávky na svůj e-mail příkaz k úhradě s veškerými potřebnými údaji tak, abyste mohli pohodlně provést platbu. V tomto případě zboží expedujeme až v okamžiku připsání částky na náš účet.
 4. Poštovné
  Ke každé objednávce účtujeme poštovné, jehož výše je fixní a nezávisí na množství objednaného zboží (do 2kg celkové váhy). Při odeslání zboží na dobírku účtujeme poštovné ve výši 100 Kč. V případě platby na účet činí poplatek pouze 60 Kč. Při objednávce na Slovensko je vždy účtován poplatek 200 Kč. Pokud si budete přát zboží zaslat do jiné země, rádi Vám po Vaší specifikaci sdělíme výši poplatku. Odeslání zásilky bude oznámeno prostřednictvím e-mailu.
 5. Dodací lhůta
  Dodací lhůta na zboží je 14 dnů a začíná běžet ode dne obdržení závazné objednávky za podmínky obdržení všech podkladů, které jsou nutné pro včasné vyřízení dodávky. Pokud z nějakého důvodu není možné expedovat objednávku v očekávaném termínu, bude kupující o této situaci neprodleně informován.
 6. Kupující může odstoupit od kupní smlouvy, i bez udání důvodů, do 14 dnů od převzetí zásilky. Odstoupení od smlouvy je realizováno tak, že kupující odešle nepoškozené a neprané zboží v originálním balení (včetně faktury a návodu) do 14 dnů od převzetí zásilky zpět. Možnost odstoupení od smlouvy se nevztahuje na objednávku zboží zhotoveného podle specifikací kupujícího (např. velikosti vaku XS a XL).
 7. Součástí každé zásilky je faktura. Prodávající není plátcem DPH.
 8. Tyto obchodní podmínky jsou součástí každé kupní smlouvy uzavřené mezi prodávajícím a kupujícím prostřednictvím objednávky na stránkách www.koalababy.cz a to ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího, v den odeslání elektronické objednávky kupujícím.